خانه / اخبار و مطالب مرتبط با شهر عالیشهر / بزرگترین بازار هفتگی استان با بیش از ۷۰۰غرفه در عالیشهر افتتاح شد

بزرگترین بازار هفتگی استان با بیش از ۷۰۰غرفه در عالیشهر افتتاح شد

اقدامات سریع و موثر شهردار جدید عالیشهر ( دکتر قائدی )

بزرگترین بازار هفتگی استان با بیش از ۷۰۰غرفه در عالیشهر افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر؛محل جدید و دائمی بازار هفتگی عالیشهر با بیش از ۷۰۰ غرفه افتتاح و به بهره برداری رسید.

قائدی شهردار عالیشهر با بیان اینکه این بازار پس از سالهای متمادی که در روز های سه شنبه و درنقاط مختلف عالیشهر، در زمین هایی با کاربری غیر تشکیل می شده است افزود: اکنون این بازار در مکانی با همین کاربری و با امکانات لازم از قبیل آسفالت، خط کشی، ۱۵۰۰۰مترمربع پارکنیگ عمومی، سرویس بهداشتی و روشنایی مناسب استقرار یافته است.

وی با اشاره به اینکه درعالیشهر بازار مرکزی وجود ندارد افزود: بازار هفتگی عالیشهر با بیش از ۷۰۰غرفه بزرگترین بازار هفتگی استان بوشهر می باشد که همواره بدلیل وجود اجناس متنوع و قیمت مناسب مورد استقبال مردم عالیشهر و اطراف بوده است.

 قائدی اظهار داشت اولویت ما در بازار هفتگی با فروشندگان و کسبه عالیشهری است و سعی داریم تا بازار هفتگی را برای کسبه این شهر به فرصت تبدیل نمائیم و مردم نیز بتواند مایحتاج خود را با قیمت مناسب در محیطی بهداشتی تر از محل قبل تهیه نمایند.

وی با بیان اینکه این بازار از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام پذیرفته است افزود: این شهرداری آمادگی کامل در خصوص جذب سرمایه گذار در زمینه های مختلف با شرایط عالی را دارد.

 

حتما ببینید

شهردار عاليشهر صبح امروز در ادامه بازديد هاي صبحگاهي خود از پارك ها و اماكن عمومي سطح شهر، صبحانه خود را با كارگران فضاي سبز خورد و لحظاتي را در جمع صميمي آنها به گفتگو نشست

شهردار عاليشهر در ادامه بازديد هاي صبحگاهي خود از پارك ها و اماكن عمومي سطح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *