خانه / اخبار و مطالب مرتبط با شهر عالیشهر / دائر شدن دانشگاه پزشکی در عالیشهر

دائر شدن دانشگاه پزشکی در عالیشهر

دائر شدن دانشگاه پزشکی در عالیشهر

 

آقای دکتر عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در  جلسه هم اندیشی ستاد بازسازی عتبات و عالیات در شهرداری عالیشهر در خصوص همکاری در حوزه شهرسازی با بیان اینکه دانشگاه آزاد در حوزه علمی تخصصی پای کار است گفت:سعی داریم تا دانشگاه را در میان مردم ببریم.

وی در حوزه فرهنگی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری به ذکر مواردی چند پرداخت و افزود: کار فرهنگی کاریست مردمی و هرچه حضور مردم پررنگ تر باشد بهتر است.

ایشان با تاکید بر ارزش امر به معروف و نهی از منکرگفت: خوشبختانه  قانون مربوطه زمینه همکاری دستگاه ها را فراهم نموده  است و جامعه نیاز به روشنگری دارد.

دکترعبدالهی گفت: دانشگاه ازاد یک دانشگاه مردمی است و اکنون هم تحت زعامت و مدیریت مستقیم مقام معظم رهبری قراردارد و با تغییرات ایجاد شده انتظار هست دانشگاه بیشتر در مسیر خدمت رسانی به مردم قرار بگیرد و برنامه ریزی دانشگاه ازاد استان هم در همین سمت و سوء می باشد.

وی گفت: این نوید را می دهیم که در فکر ترک عالیشهر نیستیم و ترک عالیشهر یک سیاست اشتباه بوده است و ما دانشگاه آزاد اسلامی عالیشهر را با همکاری مسئولین استان به یک قطب صنعتی، اقتصادی، درمانی و علمی تبدیل خواهیم کرد و مسئولین عالیشهر نگران این قضیه نباشند و انتظار داریم کمک بکنید تا این مجموعه فعال شود.

وی همچنین اظهار داشت: بزودی دانشکده علوم پزشکی دائر خواهد شد  و زیرساخت های دانشگاه همه در اختیار شهر عالیشهر برای کلنیک ها و … قرار خواهد گرفت.    

(رستا خبر)

Image result for ‫دانشکده علوم پزشکی‬‎

حتما ببینید

شهردار عاليشهر صبح امروز در ادامه بازديد هاي صبحگاهي خود از پارك ها و اماكن عمومي سطح شهر، صبحانه خود را با كارگران فضاي سبز خورد و لحظاتي را در جمع صميمي آنها به گفتگو نشست

شهردار عاليشهر در ادامه بازديد هاي صبحگاهي خود از پارك ها و اماكن عمومي سطح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *