خانه / اخبار و مطالب مرتبط با شهر عالیشهر / استقبال پرسنل شهرداری از دکتر قائدی شهردار جدید عالیشهر

استقبال پرسنل شهرداری از دکتر قائدی شهردار جدید عالیشهر

استقبال پرسنل شهرداری از دکتر قائدی شهردار جدید عالیشهر

دکتر مهدی قائدی شهردار جدید عالیشهر با همراهی رئیس و اعضای شورای اسلامی عالیشهر با استقبال کارکنان شهرداری در محل کار خود حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی عالیشهر، پرسنل شهرداری در آیین استقبال از شهردار جدید عالیشهر ضمن تبریک به مناسبت انتخاب شایسته ایشان به عنوان شهردار عالیشهر  برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.
شهردار عالیشهر نیز ضمن تقدیر از حضور کارکنان شهرداری ابراز امیدواری کرد: حضور وی سرآغاز دوره ای سراسر خدمت و توام با موفقیت برای شهر و شهرداری  باشد.
وی با تشریح نحوه مدیریت و خواسته خود از پرسنل شهرداری، بر تکریم ارباب رجوع تاکید و خواستار همکاری، تلاش و خدمات بیش از پیش کارکنان شهرداری شد
ایشان با تقدیر از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر و انتخاب ایشان به عنوان شهردار عالیشهر گفت: به یاری خداوند متعال و با هماهنگی هر پنج عضو محترم شورای اسلامی، آینده ای درخشان را برای شهر عالیشهر و همشهریان عزیزمان رقم خواهیم زد

رئیس شورای اسلامی عالیشهر در این نشست با تقدیر از زحمات آقای احمدی شهردار سابق و تبریک به شهردار جدید گفت: امیدوارم انتخاب شهردار بومی، جوان، پرانرژی، تحصیل کرده و دارای تجربه کافی گامی اثرگذار برای پاسخگویی به انتظارات شهروندان باشد و همچنین این انتخاب در جهت بهبود وضعیت پرسنل شهرداری و ایجاد انگیزه بیشتر برای گسترش خدمات به شهروندان عزیز باشد.
ایشان در پایان از تشکیل یک جلسه تودیع و معارفه درخور و شایسته  برای تقدیر از زحمات شهردار نستوه و زحمتکش جناب آقای احمدی و معرفی شهردار جوان و تحصیل کرده جناب آقای دکتر قائدی خبرداد.

گروه سایت تخصصی رستا خبر ضمن عرض تبریک ، برای شهردار محترم و مجموعه شریف شهرداری عالیشهر ، آرزوی توفیقات روزافزون می نماید و امید است قدر این مجموعه شریف دانسته شود زیرا به جرات میتوان اذعان داشت که شهرداری عالیشهر یکی از پاکترین و سالمترین کارمندان را در کل کشور داراست .

حتما ببینید

شهردار عاليشهر صبح امروز در ادامه بازديد هاي صبحگاهي خود از پارك ها و اماكن عمومي سطح شهر، صبحانه خود را با كارگران فضاي سبز خورد و لحظاتي را در جمع صميمي آنها به گفتگو نشست

شهردار عاليشهر در ادامه بازديد هاي صبحگاهي خود از پارك ها و اماكن عمومي سطح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *